Svenstrup Samråd

Delt Formandspost & webmaster

Jenni Gulbæk
Mail: kontakt@9230.dk
Mail: jenni@9230.dk
Tlf.: 31 31 12 24
Jenni Gulbæk Nielsen


Delt Formandspost

Jan Madsen
Mail: bjmark@get2net.dk
Tlf.: 60 21 17 60
Jan Madsen


Næstformand

Albert Carl Holkenberg
Mail: albert@9230.dk
Albert Carl Holkenberg


Kasserer

Pia Staudt Larsen
Mail: pia@9230.dk
Pia Staudt Larsen


Referent

Nikolaj Folden Skole
Mail: nikolaj@9230.dk
Nikolaj Folden Skole


Bestyrelsesmedlem

Eva-Vibeke Madsen
Mail: eva-vibeke@9230.dk
Eva-Vibeke Madsen


Bestyrelsesmedlem

Kenn Steger-Jensen
Mail: kenn@imans.net
Kenn Steger-Jensen


Bestyrelsesmedlem

Reno Hansen
Mail: rh@seamar.dk
Reno Hansen


Bestyrelsesmedlem

Rikke Kragh
Mail: joj_79@hotmail.com
Rikke Kragh


Suppleant

Carsten Møller Mølgaard
Mail: carstenmmolgaard@gmail.com
Carsten Møller Mølgaard


Vil du gøre en forskel i og for Svenstrup?

Vi mangler i øjeblikket flere personer til bestyrelsen i Svenstrup Samråd.
Er du interesseret?
Skriv til kontakt@9230.dk