Svenstrup Samråd

Svenstrup Samråd afholder snarligt konstituerende møde!

Formand

Endnu ikke valgt
Mail:
Endnu ikke valgt


Næstformand

Jan Madsen
Mail: bjmark@get2net.dk
Jan Madsen


Kasserer

Pia Staudt Larsen
Mail: pia@9230.dk
Pia Staudt Larsen


Referent

Nikolaj Folden Skole
Mail: nikolaj@9230.dk
Nikolaj Folden Skole


Bestyrelsesmedlem

Albert Carl Holkenberg
Mail: albert@holkenberg.dk
Albert Carl Holkenberg


Bestyrelsesmedlem

Eva-Vibeke Madsen
Mail: evibse@gmail.com
Eva-Vibeke Madsen


Bestyrelsesmedlem

Kenn Steger-Jensen
Mail: kenn@imans.net
Kenn Steger-Jensen


Bestyrelsesmedlem

Reno Hansen
Mail: rh@seamar.dk
Reno Hansen


Bestyrelsesmedlem

Rikke Kragh
Mail: rikke@9230.dk
Rikke Kragh


Suppleant

Carsten Møller Mølgaard
Mail: carstenmmolgaard@gmail.com
Carsten Møller Mølgaard


Webmaster

Jenni Gulbæk
Mail: jenni@9230.dk
Jenni Gulbæk Nielsen


Vil du gøre en forskel i og for Svenstrup?

Vi mangler altid flere personer til bestyrelsen i Svenstrup Samråd.
Er du interesseret?
Skriv til kontakt@9230.dk